Sproeikop voor 500 ml-fles, grijs
6185
€ 2,90
Inclusief BTW
/ exclusief verzendkosten
Verspreidt een bijzonder fijne sproeinevel en ondersteunt de effectiviteit optimaal (NB: Uitsluitend geschikt voor speciaal gekenmerkte producten!)
Nóg fijnere verstuiving
- Het zuinig opbrengen van water en de JEMAKO Geurverwijderaar (s.v.p. niet samen met reinigers gebruiken)
Nóg fijnere verstuiving
- Het zuinig opbrengen van water en de JEMAKO Geurverwijderaar (s.v.p. niet samen met reinigers gebruiken)
Je bent misschien ook geïnteresseerd in
-
Geurverwijderaar, 500 ml, incl. sproeikop€ 7,90 € 10,80
-
Impregneerspray, 500 ml, incl. sproeikop€ 10,90 € 13,80
Klanten die dit product aangeschaft hebben, kochten ook
-
Vloerreiniger intensief, 500 ml€ 8,90 (17,80/1l)
-
Powerreiniger, 500 ml€ 7,90 (15,80/1l)
-
WC-hygiëne-gel Blue Sea, 750 ml€ 7,90 (10,53/1l)
-
Sanitairreiniger Blue Sea, 5 l-can€ 52,90 (10,58/1l)
-
Sanitairreiniger Blue Sea, 2 l-can€ 21,90 (10,95/1l)
-
Powerreiniger, 5 l-can€ 69,90 (13,98/1l)
-
KalkEx Plus, 2 l-can€ 52,90 (26,45/1l)
Verspreidt een bijzonder fijne sproeinevel en ondersteunt de effectiviteit optimaal (NB: Uitsluitend geschikt voor speciaal gekenmerkte producten!)