Glasreiniger, 500 ml, incl. schuimpomp
De Glasreiniger verwijdert vingerafdrukken of lichte vetvlekken supersnel en zorgt voor een streeploze glans op glazen oppervlakken en spiegels.
Voor meer info over onze zegels, klik hier.
- Voor alle glazen oppervlakken en spiegels
- Vet en hardnekkig vuil wordt gemakkelijk en secuur verwijderd
- Reinigt streeploos, zonder nawrijven
- Ondersteunt perfect de Profi- en Droogdoek
De Glasreiniger op een schone Profidoek spuiten en de vervuilde oppervlakken gelijkmatig afnemen. Nawrijven is niet nodig.
- Bij onbekende oppervlakken reinigings- en onderhoudsinstructies van de fabrikant van de oppervlakken in acht nemen! Eventueel vooraf uitproberen.
- pH-Wert 7,7
- glas
- spiegels
- glazen deuren
- glazen tafels
- autoruiten
- ramen van vitrines
- spatschermen
Vervuiling:
- Licht tot matig vervuilde oppervlakken
- Stof
Ook super tegen lijmresten en haarlak
geen conform detergentiaverordening
- Voor alle glazen oppervlakken en spiegels
- Vet en hardnekkig vuil wordt gemakkelijk en secuur verwijderd
- Reinigt streeploos, zonder nawrijven
- Ondersteunt perfect de Profi- en Droogdoek
De Glasreiniger op een schone Profidoek spuiten en de vervuilde oppervlakken gelijkmatig afnemen. Nawrijven is niet nodig.
- Bij onbekende oppervlakken reinigings- en onderhoudsinstructies van de fabrikant van de oppervlakken in acht nemen! Eventueel vooraf uitproberen.
- pH-Wert 7,7
- glas
- spiegels
- glazen deuren
- glazen tafels
- autoruiten
- ramen van vitrines
- spatschermen
Vervuiling:
- Licht tot matig vervuilde oppervlakken
- Stof
Ook super tegen lijmresten en haarlak
geen conform detergentiaverordening
Je bent misschien ook geïnteresseerd in
-
Duodoek 18 x 24 cm, groene vezel€ 11,90
-
Kunststofonderhoud, 250 ml€ 12,90 (51,60/1 l)
-
Brillenreiniger, 250 ml€ 7,90 (31,60/1 l)
-
Profidoek plus S 35 x 40 cm, Olive Green, 3-pack€ 26,70 € 29,70
-
Droogdoek M 45 x 60 cm, Olive Green, 3-pack€ 53,70 € 59,70
-
Sanitairreiniger Blue Sea, 500 ml, incl. schuimpomp€ 5,90 € 8,80
Klanten die dit product aangeschaft hebben, kochten ook
-
Keukenzeep, 250 ml€ 6,90 (27,60/1l)
-
Vloeronderhoud, 500 ml€ 5,90 (11,80/1l) € 6,90
-
Droogdoek M 45 x 60 cm, taupe, 3-pack€ 53,70 € 59,70
-
Droogdoek M 45 x 60 cm, grijs, 3-pack€ 53,70 € 59,70
-
JOi startersset Sanitairreiniger Blue Sea€ 5,90 € 8,80
-
Sanitairreiniger Blue Sea, 5 l-can€ 41,90 (8,38/1 l) € 52,90
De Glasreiniger verwijdert vingerafdrukken of lichte vetvlekken supersnel en zorgt voor een streeploze glans op glazen oppervlakken en spiegels.
Voor meer info over onze zegels, klik hier.